Новини » Політика

Політичний експерт: обіцянки про зменшення цін на виборах – це шлях в нікуди

ZIK

Зараз «ліві» пропонують миттєве покращення і зменшення цін на газ, але це шлях в нікуди. Звичайно, цих обіцянок популісти не виконають.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Дмитро Васильєв.

За словами пана Васильєва, Україна стане сильною державою, коли дозволить бізнесу працювати прогнозовано й вільно. Діалог між політикою і бізнесом дуже важливий, тому що від цього залежить економічний розвиток держави. 

«Тоді це буде та держава, в якій будуть нормальні податки, високий рівень життя і достатньо коштів для того, щоб забезпечити Пенсійний фонд. Я думаю, всі ліві, які пропонують «щастя прямо зараз» і зменшення цін на газ в 2 чи в 4 рази – це шлях в нікуди. І звичайно, цих обіцянок популісти не виконують», – зазначив Васильєв.

Однак пан Васильєв вважає, що люди будуть орієнтуватися на популістів. Популісти у всіх країнах вільної демократичної Європи, Америки і, на жаль, в Україні, беруть гору.

«Ми живемо в епоху розвитку популізму. Люди в нинішніх умовах потребують якихось орієнтирів і стабільності. І хто їм це обіцяє вже завтра – на тих вони будуть орієнтуватися, особливо в Україні», – переконаний політичний експерт.

За його словами, це можливо, тому що в Україні є злиденний народ. Тому що люди, які працюють, інколи не можуть собі дозволити платити за комунальні послуги і вимушені йти за субсидіями. 

«І це хороша основа для популістів, вони зразу можуть обіцяти все, що завгодно, і люди будуть їм вірити. Хоча в мене таке враження, що український народ потроху вчиться, він дорослішає і перестає вірити на слово. В тому числі тому, що він вже втомився вірити політикам», – пояснив гість програми.

До слова, у Нафтогазі затвердили кінцевий тариф на газ для населення після ухвали постанови уряду про підвищення цін на газ. Так, тисяча кубометрів газу, з урахуванням його доставки та всіх податків, буде коштувати 8548,92 гривні.

Loading...