Новини » Львів

На Львівщині для ЗСУ збудували за 40 млн грн новий навчальний комплекс

Фото: Юрій Бірюков

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ (Яворівський військовий полігон) завершили будівництво навчального місця «Бій в населеному пункті».

Про це пише Українська правда.

Зазначається, що у травні 2018 року Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ оголосив тендер на виконання робіт із «Будівництва навчального місця "Бій в населеному пункті».

За даними порталу, витрати склали майже 40 млн гривень.

Повідомляється, що на базі цього навчального місця може одночасно займатись до 3-х рот вдень та до 1-ї роти під час проведення занять уночі.

Фото: Юрій Бірюков
Фото: Юрій Бірюков

Зокрема, серед занять які плануються проводитися на цьому навчальному місці - це оборона та наступ в умовах населеного пункту, патрулювання в умовах населеного пункту, виконання пошукових операцій в населеному пункті, дії на техніці в умовах населеного пункту та проведення інших практичних занять за різними темами.

У виданні додали, що тренувальні комплекси, а іноді й цілі штучні міста, для відпрацювання специфіки бою підрозділу та військової частини у місті широко використовуються в світі для підготовки як армійських формувань, так і правоохоронців.

Зазначається, що у 2016 році тренувальний комплекс для відпрацювань дій військових підрозділів у місті був збудований у Литві. Його територія займає площу у 15 гектарів, на яких було побудовано 26 об’єктів: житлові будинки, школа, церкви, поліцейський відділок, магазин, стадіон, автобусна зупинка, вулиці, тротуари, ігрові дитячі майданчики та інші будівлі.

Loading...