Новини » Суспільство 30 грудня, 2018, 0:10
Супрун знає, як вберегти печінку під час святкового застілля
Застілля
Застілля

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, як уберегти печінку під час святкового застілля.

Про це Супрун написала на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначає, що серед основних завдань печінки є фільтрація або детоксикація крові. Кров наповнює її речовинами, які вона сортує, переробляє і накопичує. З кров’ю в печінку надходять не тільки корисні речовини, але і токсини і інші побічні продукти, які організм не може використовувати.

Супрун підкреслює, що виявивши непотрібне речовина, печінку або перетворює його в продукт, який не зашкодить, або виводить з організму через нирки і кишечник для виведення з організму.

«Вона працює як маленька фабрика, яка підтримує успішну роботу нашого організму. І нерідко сама відчуває проблеми і потребує допомоги», – додала міністр.

Крім того, вона підкреслює, що найнебезпечнішими ліками для печінки є антибіотики.

«На другому місці – дієтичні добавки. Так-так, помилково вважати, що їх можна приймати безконтрольно і необмежено, тому що» вітамінів багато не буває «. Застосування будь-якого засобу повинно бути медично виправдано і це вирішувати лікареві. Печінка вражає і парацетамол. Тому регулярне самолікування, щоб збивати температуру, небезпечно і може призвести до ураження печінки», – пише вона.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-23 05:41 :16