live
Новини » Світ 446 Читать эту новость на русском

Путін і Лукашенко поговорили щодо подолання перешкод, які стоять на шляху їхньої інтеграції

Олександр Лукашенко та Владімір Путін
загрузка...
загрузка...

Президенти РФ і Білорусі Володимир Путін і Олександр Лукашенко провели чергові переговори у Кремлі, під час яких обговорили подальший розвиток відносин між країнами.

Як повідомляє ТАРС, зустріч тривала 3,5 години і проходила за зачиненими дверима.

«Як ми і домовлялися, ми створюємо робочу групу щодо подальшого розвитку наших зв’язків у сфері економіки і по інших напрямках. За вашою пропозицією попрацюємо в напрямку розвитку наших планів у будівництві Союзної держави», – заявив Путін перед початком зустрічі.

У свою чергу Лукашенко зазначив, що Мінськ готовий активізувати діяльність робочої групи з питань російсько-білоруських відносин після різдвяних свят.

«Ми... домовилися, що серйозно поговоримо про подальше наше співіснування у цьому важкому, тлінному світі, нікуди від цього не дітися, тому що багато проблем треба вирішувати», – сказав Лукашенко.

За його словами, білоруська сторона працювала над узгодженням робочої групи, над питаннями, які сторони мають розглянути для подолання перешкод, «що стоять на шляху інтеграції».

Як заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков під час брифінгу, серед інших на зустрічі мали обговорити питання, пов’язані з втратами Мінська від податкового маневру РФ. За його словами, ця тематика і тема подальшої інтеграції в рамках Союзної держави – паралельні питання, які «не зав’язані» один на одного.

Також Пєсков заявив, що про об’єднання Росії і Білорусі в одну державу не йдеться, за його словами, йдеться про «рух назустріч один одному».

Loading...
Loading...
Loading...