Новини » Політика 29 грудня, 2018, 23:56
Аваков нагадує, що під час виборів монополія на силу буде виключно у «нього»
Арсен Аваков
Арсен Аваков

Під час виборчого процесу повна монополія на силу буде належати виключно Нацполіції та Нацгвардії.

Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» заявив глава МВС Арсен Аваков.

«Жодних цивільних груп, «тітушек», «нацдружин», патріотичних активістів та інших. Попереджаю наперед – все буде дуже жорстко припинятися.... Поліція не буде покривати жодні «каруселі», схеми, «сітки», не буде в цьому брати участі і буде припиняти усі незаконні схеми. Навіть якщо «сітки» і «каруселі» якось пов’язані з кимось із представників влади, це нічого не змінить у нашій реакції на них», – заявив глава МВС.

Аваков зазначив, що виборчі «сітки» працюють, коли є «вища воля» і інвестиції великих коштів у купівлю голосів.

«За часів товариша Януковича МВС працювало з ним у спайці і тому такі схеми сходили з рук. МВС і Нацполіція не братимуть участі у жодній з таких схем.... Якщо це дійде від «точки намірів» до «точки реалізації», незалежно від можливості конфлікту всередині коаліції, я займу однозначну позицію, і ми будемо діяти жорстко», – запевнив він.

Глава МВС також зазначив, що на виборах-2019, можливо, «будуть спроби атакувати і виборчі дільниці, і комісії, і багато ще чого».

«Ми забезпечили нормальне проведення виборів в 2014 році, маючи на порядок меншими можливостями, і точно знаємо, як провести їх зараз. Проводяться і технічні, і тактичні навчання, тренінги, підготовка співробітників. У нас буде дуже складне завдання, але, думаю, МВС повністю до нього готове», – підкреслив Аваков.

Також він додав, що в МВС «готові взяти на себе охорону ключових кандидатів», а поліція «буде жорстко реагувати на політичні ігри, що переходитимуть межі безпеки і законності».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 17:33 :32