Новини » Світ 29 грудня, 2018, 10:58
Археологи знайшли в Ізраїлі жіночий перстень віком дві тисячі років

Археологи з управління старожитностей Ізраїлю під час розкопок в Національному парку Міста Давида виявили жіночий перстень, вік якого оцінюється в дві тисячі років.

Як повідомляє «Популярная механика», на думку вчених, у далекому минулому жінка зняла прикрасу перед зануренням у ритуальну ванну на Паломницькій дорозі в Єрусалим і забула її.

Перстень, так само як і інші артефакти, знайдені під час розкопок, дає змогу дослідникам пов’язати історію однієї людини з побутом і звичаями інших людей, а також пролити світло на історико-культурні особливості життя суспільства часів Другого Храму (516 рік до нашої ери – 70 рік нашої ери), пише DT.UA.

Ритуальна ванна була знайдена вздовж старої утрамбованої дороги, що веде з басейну Шилоах до Храмової гори. Як вважають історики, вона була головною дорогою, якою єврейські паломники прямували до храму.

Раніше під час розкопок біля собору святого Юра у Львові археологи виявили фундамент, який, на думку дослідників, є частиною церкви, що стояла на цьому місці до зведення собору. Фундамент датується XIV–XV століттям.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 03:01 :24