Нові президентські рейтинги: Порошенко наздоганяє Тимошенко

ZIK

За результатами соцопитувань, проведених фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова, українці вважають Петра Порошенка політиком року. У цьому рейтингу Президент лідирує уже вдруге поспіль.

Про це йдеться у сюжеті проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

«У 2018-му, як і торік, назвали Петра Порошенка. В минулому році було 10% людей, які його написали, в цьому – 16%», – зазначила директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

Щодо електоральних настроїв українців, то серед тих, хто висловив намір прийти на вибори, більшість підтримують Юлію Тимошенко та чинного Президента Петра Порошенка. Замикає трійку лідерів – Володимир Зеленський.

«Серед тих, хто вирішив йти на вибори, 16% готові проголосувати за Юлію Тимошенко, далі йде Петро Порошенко, чий рейтинг за цей час зріс. Думаю, це пояснюється, насамперед, подіями томоса і, якщо подивитися регіонально, це все-таки більше Західний і Центральний регіони», – зазначила Бекешкіна.

На думку експертів, рейтинги Петра Порошенка стабільно зростають і за підтримку української армії.

Для глави держави пріоритетним залишається звільнення усіх без виключення українських військовополонених, а також заручників, які перебувають на території країни-агресора.

Зазначимо, днями гарант Конституції подав до Єдиного держреєстру декларацій відомості про дві квартири, які як фізична особа, придбав у Кропивницькому. За інформацією прес-служби Президента, нове житло подарував родинам двох військовослужбовців.

Loading...