Новини » Події 28 грудня, 2018, 12:27
Генштаб значно посилив свої війська на потенційно небезпечних напрямках
Українські військові. Фото: president.gov.ua/Михайло Палінчак
Українські військові. Фото: president.gov.ua/Михайло Палінчак

Начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко заявив про суттєве посилення угруповання військ на потенційно небезпечних напрямках.

Про це він заявив журналістам під час брифінгу в Львівській області, передає УНІАН.

«В ході заходів воєнного стану нам вдалося оцінити свої спроможності і ми спроможні на сьогодні створювати відповідні міжвидові угруповання військ на потенційно небезпечних напрямках з визначенням певного комплекту з’єднань та військових частин для необхідного реагування у випадку загрози і посилення відповідних напрямків, якщо це буде необхідно», – зазначив він.

Крім того, за словами Муженка, в Україні перевірено спроможність військових частин виконувати завдання в різних умовах місцевості на різних напрямках.

«Здійснено реальне посилення на деяких напрямках наших угруповань». – наголосив начальник Генштабу.

Також, як відзначив Муженко, здійснено підготовку оперативного резерву першої та другої черги, а також територіального резерву – проведено ряд навчань з бригадами територіальної оборони. «На сьогодні ми спроможні виконувати ті завдання, які на нас покладено державою та українським народом», – підкреслив начальник Генштабу.

«Ми достатньо підготовлені і розуміємо загрози, які є щодо України, які є потенційно небезпечні напрямки, і проводимо відповідні заходи», – зауважив він, додавши, що за час дії воєнного стану велика увага була приділена питанням територіальної оборони і відбулось посилення угруповань кадровими частинами ЗСУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 03:06 :43