Астролог прогнозує світову економічну кризу навесні 2019-го

ZIK

Українцям варто готуватись до світової економічної кризи у 2019 році. Це буде третій етап кризи, який дійде до України приблизно в час президентських виборів.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK застеріг дослідник індійської астрології Джйотиш Олександр Образцов.

Він підкреслив, що індійська астрологія, яку він вивчає, використовує сидеричний зодіак, який дещо відрізняється від звичного для нас.

«Хотів би зауважити, що багато астрологів, які впевнені у вірності своїх прогнозів для людей, доволі часто «мажуть» у гороскопах країн. Це відбувається, оскільки по-різному визначають дату народження країни. Дата народження України – 24 серпня. Але час дехто визначає момент голосування щодо акту Незалежності – 17:15, а дехто визначає за часом проголошення цього акту – 21:16», – розповідає експерт.

За його словами, на це потрібно зважати. Саме тому він бере за основу одразу декілька гороскопів.

«Ще одну карту я будую на дату визнання референдуму – 1 грудня, 20:00. По-перше, у наступному році Україну очікує протистояння через отримання Томосу. У березні-квітні радикальні шари суспільства виступлять дуже жорстко, тож я прогнозую певне протистояння у цей час», – заявив Олександр Образцов.

Він наголосив, що люди, яким таке загострення буде вигідно, знаходяться не тільки за межами України – такі є і всередині держави.

«По-друге, я хочу попередити, що нам варто готуватись до економічної кризи, яка буде не тільки українська, але й світова. Це третій етап кризи, що дійде до нас саме в час, коли відбуватиметься перший тур президентських виборів», – попереджає астролог.

З його слів, внаслідок цієї кризи українці позбавляться певних ілюзій, що в державі все добре і йде до розвитку.

«Так, у нас є певні зрушення, які дуже просувають країну вперед. Але є і певні негаразди, на які не звертають уваги. Це найголовніше, адже коли не бачити проблеми, то немає шансів її вирішити», – підсумував дослідник індійської астрології.

Нагадаємо, згідно з опитуванням економістів та фінансових аналітиків, значні фінансові проблеми у 2019 році чекають і Російську Федерацію.     

Loading...