Новини » Суспільство 28 грудня, 2018, 12:05
Астролог: Оскільки росіяни обрали Путіна, то Порошенко повинен залишатися
ZIK
ZIK

За своєю датою народження Петро Порошенко стоїть за спиною у Володимира Путіна, тож має можливість знищити його. Ця боротьба повинна тривати. Оскільки росіяни цього року вже обрали Путіна, то наступного повинен залишитись і Порошенко, аби продовжити боротьбу.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявила астролог Наталя Коваленко.

Вона підкреслила, що коли тільки в Україні почали відзначати День Незалежності, вона говорила, що потрібна інша дата, оскільки 24 серпня 1991 року був повний місяць.

«Повний місяць – це протистояння між сонцем та місяцем. Це дуже погана позиція для головного державного свята. Тому я прогнозувала проблеми – протистояння, на жаль, уже закладено в нашій даті», – розповідає астролог.

Також вона зазначила, що Україну у 2019 році очікує багато важливих подій, зокрема вибори президента. Більше того, наголошує, вже знає, хто стане президентом.

«Чинний Президент Порошенко народився під знаком Терези. Під цим самим знаком народився наш головний ворог – Путін. За астрологічними канонами, є поняття 12-го дому. Тобто коли двоє людей мають один знак, одна стоїть за спиною в іншої. І у цьому випадку Порошенко стоїть за спиною у Путіна», – підкреслила Валентина Коваленко.

З її слів, за своєю датою народження Петро Порошенко має можливість знищити Путіна. Тож вона переконана, що ця боротьба буде продовжуватися.

«Вона повинна продовжуватися, поки хтось не піде. Оскільки росіяни цього року обрали Путіна, то Порошенко повинен залишатися, щоб продовжувати цю боротьбу», – наголосила астролог.

Нагадаємо, дослідник індійської астрології Джйотиш Олександр Образцов спрогнозував світову економічну кризу, що дійде до України в час президентських виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 16:30 :38