Новини » Політика 27 грудня, 2018, 19:51
Звинувачений у корупції нардеп назвав головну «схему», яка діє в країні
ZIK
ZIK

На моє переконання, субсидії – це найбільша корупційна схема, яка існує в Україні. А монетизація субсидій – це чергова казка, в яку я не дуже вірю.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Розенблат.  

«На моє переконання, субсидії – це найбільша корупційна схема, яка існує в Україні. У 2015-му році на субсидії виділяли 21 млрд, потім 35 млрд. Пізніше – 55, а сьогодні – 71 млрд. Тобто поступово ми наближаємося до суми 100 млрд. Відрізняється лише те, що тоді в Україні проживало близько 48 млн людей, а сьогодні – навіть страшно сказати скільки. Ніхто про це не знає. Ми можемо тільки здогадуватися», – зауважив народний обранець.

Борислав Розенблат наголосив, що ще у 2015-му році Україна мала розпочати справжню енергоефективну революцію.

«І сьогодні ми б не витрачали стільки газу на утеплення осель, і нам би не довелося брати черговий кредит у МВФ», – підкреслив нардеп.

Розенблат додав, що й монетизація субсидій, яка розпочнеться в Україні з 2019-го року, – це чергова казка уряду.

«Це казка, в яку я не дуже вірю. Про неї розповідають, починаючи з 2017-го року. Це буде черговим зняттям мораторію на продаж земель. Ми щороку про це будемо розповідати і кожен рік його будуть продовжувати. Я не вірю, що люди реально отримуватимуть кошти. Вони просто перекладаються з однієї кишеню в іншу», – заявив нардеп Борислав Розенблат.

Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що до кінця 2019 року в Україні буде повністю завершено монетизацію пільг і субсидій на житлово-комунальні послуги. 

Також нагадаємо, що Борислав Розенблат є фігурантом скандальної бурштинової справи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 11:46 :12