ЄБРР в Україні профінансує будівництво потужної сонячної електростанції

Сонячні панелі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) організує синдикований кредит на суму 24,5 млн євро для підтримки відновлюваної енергетики в Україні.

ро це повідомляє прес-служба ЄБРР.

За даними банку, кредит призначений для фінансування будівництва у Черкаській області сонячної електростанції потужністю 30 МВт, яка почне виробляти електроенергію наприкінці 2019 року.

Синдикований кредит складається з «кредиту А» на суму до 12,25 млн євро, що надаватиметься безпосередньо ЄБРР, та «кредиту В» на таку ж суму, що буде наданий Банком розвитку Королівства Нідерланди.

Проект буде впроваджений Українським механізмом спеціального призначення, що повністю належить норвезькому розробнику сонячних електростанцій Scatec Solar ASA (SSO:NO).

Проект стане другою інвестицією ЄБРР у рамках Програми фінансування альтернативної енергетики в Україні III (USELF III), механізм якої був затверджений банком у липні 2018 року. USELF III основана на двох попередніх програмах, спільно фінансованих ЄБРР і Фондом чистих технологій, у рамках яких в Україні було реалізовано 14 проектів із відновлюваної енергетики загальною встановленою потужністю 158 МВ.

Loading...