Новини » Суспільство 27 грудня, 2018, 6:30
Вчені дослідили, що тривалість життя людей певних поколінь значно знизиться

Американські вчені з Університету Дюка прийшли до висновку, що серед представників поколінь Х (люди у віці 38-45 років) і Y (27-37 років), а також «пізніх» бейбі-бумерів (народжені в середині XX століття) очікується зниження тривалості життя.

Про це повідомляє zdorovia.

Тривалість життя

Вчені відзначили, що під час світової економічної кризи 2008 року представникам поколінь Х і Y було від 25 до 43 років. Вони зіткнулися з серйозними проблемами, пов’язаними з пошуком роботи, що негативно позначилось на їхньому здоров’ї.

«Соціологи і політики знають про фінансовий тягар, який несе на своїх плечах молоде покоління, але не приділяють достатньої уваги підвищеному рівню смертності цих людей», – заявили автори дослідження.

Вони проаналізували дані Центрів з контролю і профілактики захворювань США за 1990-2016 роки.

Їм вдалось з’ясувати, що основні причини смерті серед покоління X і мілленіалів – суїциди, наркоманія, захворювання, пов’язані з вживанням алкоголю, діабет, рак та дорожньо-транспортні пригоди.

Що стосується бейбі-бумерів, серед них найвищий ризик смерті в результаті дорожньо-транспортних пригод, наркоманії, вбивств, самогубств, ВІЛ-інфекції та хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 04:47 :46