Новини » Політика 27 грудня, 2018, 6:55
Україна повинна показати агресорові, що готова захищатися, – Таран
Сергій Таран
Сергій Таран

Україна повинна показати агресорові, що готова захищатися, якщо не хоче війни.

Таку думку висловив політолог Сергій Таран в ефірі великого політичного ток-шоу «Український формат» на телеканалі NEWSONE.

За словами Тарана, президент Російської Федерації Володимир Путін в 2014 році не розраховував на опір з боку населення України.

«У 2014 році, коли Путін починав агресію, він був переконаний, що ніхто не піде захищати Україну, що суспільство деморалізоване, армії немає, але він був дуже неприємно здивований, коли на сході України, в російськомовних областях Путіна зустріли автоматами», – розповів політолог.

При цьому він вказав, що напад на українські кораблі є пробою сили РФ, яку Україна «не проковтнула».

«Зараз, коли Росія напала на українські корабля, він подумав, що раптом не буде ніякої реакції з українського боку, ми це проковтнемо. Ми показали, що це бачимо і більш того за час, пуття було військовий стан, ООН проголосувала за резолюцію, які засуджують дії Росії. Крім того, США починають давати нам військову допомогу і навіть Волкер вже говорить про те, що РФ шукає привід для початку війни з Україною. Якщо ми хочемо, щоб цієї війни не було, ми повинні показати агресорові, що ми готові захищатися», – підсумував Таран.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 15:44 :20