Новини » Регіони 27 грудня, 2018, 13:44
Раднику луцького мера виписали 230% премії

Радник Луцького міського голови, депутат міськради Ігор Поліщук за грудень отримає премію обсягом 230% посадового окладу. Натомість, перший заступник мера Григорій Недопад отримає премію утричі меншу – лише 80%.

Про це йдеться у розпорядженні секретаря міськради, виконувача обов’язків міського голови Григорія Пустовіта, – повідомив власкор IA ZIK.

Пустовіт наказав преміювати працівників апарату виконавчого комітету Луцької міської ради за грудень 2018 року.

Зокрема, 80% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування, надбавки за вислугу років та інших доплат і надбавок отримає перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Заступникам міського голови Костянтину Петрочуку і Юрію Вербичу виписали по 70% премії.

Помічник міського голови, депутат міськради Борис Смаль отримає 80% премії. Також преміювали радників міського голови Анатолія Миронюка (130%) та Мар’яну Сорочук (65%).

Своєрідним рекордсменом став радник луцького мера, депутат міськради Ігор Поліщук. Відповідно до документу, йому призначили премію обсягом 230% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування, надбавки за вислугу років та інших доплат і надбавок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 02:31 :19