Новини » Світ 27 грудня, 2018, 21:27
Протести «жовтих жилетів»: у Парижі не скасовуватимуть новорічні святкування

Мерія Парижа прийняла рішення не скасовувати традиційні новорічні святкування на Єлисейських полях, незважаючи на загрози нової акції «жовтих жилетів».

Про це повідомляє «Європейська правда».

Як пише Figaro, у новорічну ніч у Парижі заплановані «звукове та світлове шоу» і феєрверк.

Варто зазначити, що Facebook групах «жовтих жилетів2 анонсовано новий збір на Єлисейських полях саме у новорічну ніч. Щоправда, там зазначається, що мета збору –»мирно та святково продовжувати боротьбу». Крім того, новорічна ніч у Франції регулярно супроводжується навмисним спалюванням автомобілів.

Нагадаємо, протести «жовтих жилетів» у Франції розпочалися 17 листопада. На акції вийшли водії, незгодні з підвищенням податку на пальне. Й хоча французька влада пішла на поступки і скасувала заплановане підвищення податку на паливо, а також підвищення цін на електрику та газ, протестувальники розширили коло вимог – починаючи від підвищення зарплат, зменшення податків і завершуючи вимогою відставки президента.

У відповідь на протести президент Франції Еммануель Макрон оголосив низку заходів щодо поліпшення соціально-економічного становища. Він заявив, що з наступного року у Франції на 100 євро буде збільшена мінімальна заробітна плата, передбачено заходи щодо поліпшення забезпечення пенсіонерів, робота в понаднормові години буде оплачуватися без відрахування податків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 14:05 :50