Новини » Регіони 27 грудня, 2018, 12:50
На Прикарпатті найкращих спортсменів та тренерів нагородили грошовими преміями

Найращих прикарпатських спортсменів і тренерів за підсумками виступів на змаганнях міжнародного рівня у 2018 році відзначили грошовими винагородами. Сертифікати на суму від двох до тридцяти тисяч гривень вручили голова обласної ради Олександр Сич та голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук.

Про це сьогодні, 27 грудня, повідомив власкор IA ZIK.

Вітаючи спортсменів від імені всього депутатського корпусу, Олександр Сич наголосив, що обласна рада робить все можливе, аби сприяти розвитку фізичної культури в області.

Загалом за підсумками виступів на змаганнях міжнародного рівня у 2018 році було нагороджено понад трьох десятків прикарпатських спортсменів та їх тренерів.

Крім цього, в Івано-Франківській ОДА відбулося підсумкове засідання колегії управління спорту. На ньому затвердили рейтинг спортивних шкіл усіх типів та форм власності області у 2018 році, згідно якого трійку найкращих СДЮШОР очолила Рогатинська спортивна школа «Техноцентр».

Друге місце зайняла Надвірнянська СДЮШОР, а третьою – Івано-Франківська СДЮШОР №1 зі спортивної гімнастики.

У рейтингу ДЮСШ третьою була Івано-Франківська ДЮСШ №1, другою – Коломийська ОДЮСШ, а переможцем стала Івано-Франківська ОДЮСШ. Також було затверджено рейтинг районів і міст обласного значення за 2018 рік, відповідно до якого перше місце зайняв Надвірнянський район, друге Косівський, а третє Долинський.

Серед міст третє місце посів Калуш, друге – Коломия, а переможцем став Івано-Франківськ.

Окрім того, на Прикарпатті утворили комісію з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 09:20 :13