Новини » Львів

На Львівщині відкрили підприємство, що виготовлятиме землерийне обладнання

Сьогодні, 27 грудня, у місті Буську відкрили підприємство «Ківшсервіс» із виготовлення навісного обладнання для землерийної техніки.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

У відкритті взяв участь начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

«Це підприємство – це черговий крок Львівщини у напрямку створення нових робочих місць, стимулювання конкуренції за працівника і росту рівня оплати праці та інших соціальних пакетів, які стимулюють відповідальніше ставитись до роботи. За останні три роки ми відкрили 240 підприємств і створено більше 25 тисяч робочих місць», – наголосив Роман Матис.

Інженер-конструктор Святослав Фик зазначив, що на підприємстві виготовлятимуть усі види навісного обладнання та проводитимуть ремонт спецтехніки від будь-якого виробника.

«Cеред основних напрямків діяльності підприємства – виготовлення ковшів, техніки для виготовлення дров, а також промислових подрібнювачів. Виготовлення виробу розпочинається з розкрою, ми беремо лист металу, на верстаті вирізаємо необхідні деталі, вони зачищаються і після цього зварюємо та фарбуємо металоконструкцію», – наголосив Святослав Фик.

Сума залучених інвестицій у відкриття підприємства становить понад 10 млн гривень. Середня заробітна плата на виробництві – 10500 гривень.

«Продукція розрахована в основному на українського споживача, який прагне якісного обладнання і яке не завжди може привезти з-за кордону, сплативши усі мита. Обладнання ми виготовляємо за німецькими стандартами. Для нас важливо створити комфортні умови для працівників. Ми навчаємо працівників, які приходять до нас на роботу і намагаємось їх мотивувати комфортом та зарплатою», – зазначила директор підприємства «Ківшсервіс» Ольга Хаммель.

Зазначимо, «Ківшсервіс» є першим в Україні виробником навісного обладнання для землерийної спецтехніки.Loading...