Новини » Політика

На Хмельниччині погрожують громаді, яка перейшла з РПЦ до Православної церкви України

Фото: Микола Тис/ZIK

Церковній громаді села Доброгорща на Хмельниччині, яка цього тижня висловила бажання приєднатися до Православної церкви України, погрожує священик РПЦ.

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на допис у Faсebook митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія (Махоти) Православної церкви України.

«Зранку все село в сльозах – благочинний місцевий РПЦ Хмельницького р-ну телефонними дзвінками грубо шантажує релігійну громаду, яка перейшла до помісної церкви. З його слів, озвучених вірянами, в цю неділю з «групою підтримки» приїде служити Службу Божу і покаже всім «...і самостійну Україну, і самостійну церкву, і кузькіну мать заодно!» – зазначив митрополит.

Як повідомлялося, 25 грудня, парафіяни Свято-Миколаївського храму УПЦ (МП), що у селі Доброгорща Хмельницького району, на чолі з настоятелем перейшли до Православної церкви України.

Нагадаємо, закон, який зобов’язує Українську православну церкву Московського патріархату (УПЦ МП) перейменуватися у Російську православну церкву, набув чинності.

Читайте також: Російські священники ведуть масштабне будівництво на території Києво-Печерської Лаври

Loading...