Новини » Регіони 27 грудня, 2018, 10:33
Мер Івано-Франківська відкрив намет-приймальню, щоб перешкодити забудовнику
Фото: kurs.if.ua
Фото: kurs.if.ua

Сьогодні, 27 грудня, в Івано-Франківську на ділянці в районі вулиці ім. Романа Гурика та Південного бульвару біля озера міський голова Руслан Марцінків разом з депутатами міськради та Муніципальною вартою встановили намет, щоб не допустити до ділянки забудовника – підприємця Костянтина Бородайка.

Про це пише «КУРС».

 «До мене звернулися депутати міської та обласної рад щодо встановлення тут громадської приймальні», – прокоментував Руслан Марцінків.

Марцінків додав, що намет буде встановлено на довший час. Він звернувся до громадян, щоб приносили чай та канапки, адже біля намету чергуватимуть депутати.

Історія із цією земельною ділянкою триває з початку 2000 років. А нещодавно міська рада змушена була відкласти затвердження нового генерального плану міста на невизначений термін через позов фірми «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд» Костянтина Бородайка.

Суд зобов’язав Івано-Франківську міську раду усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою площею 4 га ТОВ «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд» та заборонив Івано-Франківській міській раді приймати рішення про затвердження змін до Генерального плану міста Івано-Франківська в частині, що стосується цієї території.

Сьогодні на місце з’явилися також представники «Розважально-відпочинкового центру «Гаразд» та наголосили, що влада перешкоджає виконанню рішення суду.

Міський голова Руслан Марцінків відмовився з ними говорити, бо «вони не з поліції».

«Ми бандитам місто не віддамо. Бандити тут керувати не будуть», – сказав мер.

Керівник «Розважально-відпочинкового центру «Гаразд» Юрій Іваночко зазначив, що виконує рішення суду, згідно з яким має бути відновлений паркан.

«У нас є всі документи, щоб паркан був відновлений. Інформація, що тут іде якась масова забудова – неправдива. Нам цю ділянку дали під будівництво навчально-розважального центру. Сьогодні говорити про будівництво зарано. Йде відновлення паркана. Все буде робитися виключно в межах закону», – сказав Іваночко.

Від «Гаразду» пообіцяли публічно поінформувати громаду про початок будівництва. На встановлені паркану будуть наполягати.

Після перемовин представники забудовника поїхали з місця. А депутати вивісили графік прийому громадян, поставили звукову апаратуру та закликають приходити на прийоми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 07:36 :08