Львівська міськрада відкоригує проект будівництва «мільярдного» Палацу спорту на Сихові

На сесії Львівської міської ради сьогодні, 27 грудня, внесли зміни до ухвали щодо будівництва Палацу спорту на просп. Червоної Калини у мікрорайоні Сихів.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, рішення підтримали 46 депутатів. Ухвала, зокрема, має два пункти. Перший передбачає те, що управління архітектури та урбаністики передасть ЛКП «Палац ігрових видів спорту» проектно-кошторисну документацію, висновок експертної організації, технічні умови вартістю 5 млн 870 тис. грн, як внесок до статутного капіталу для подальшої реалізації проекту будівництва.

Згідно з другим пунктом ухвали, ЛКП «Палац ігрових видів спорту», якому надано функції замовника будівництва спорткомплексу, повинне буде забезпечити укладення договору на коригування проекту з проектною організацією – ТзОВ «Творча архітектурна майстерня «Кудін», яке першочергово виготовило проект будівництво Палацу спорту на просп. Червоної Калини.

«Потреби здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру», – йдеться в ухвалі.

Як зазначено у пояснювальній записці, рішення про необхідність проведення коригування проекту «Будівництво палацу спорту на просп. Червоної Калини» прийняла робоча група, створена розпорядженням міського голови.

Нагадаємо, сесія Львівської міськради під час термінового зібрання 30 жовтня погодила будівництво на Сихові Палацу спорту вартістю понад 985 мільйонів гривень та надала під це земельну ділянку площею 1,87 га.

Тоді у мерії запевняли, що аби із закінченням бюджетного року кошти не довелося повернути необхідно встигнути оголосити тендер на будівництво Палацу спорту. За задумом, переможцем торгів мали б підписати угоду та перерахувати кошти в якості авансу. Тендер таки був оголошений, але його зупинили, головна версія – щоб переглянути вартість будівництва.

Львів отримав з державного бюджету 54 мільйони гривень для будівництва великого спортивного комплексу у мікрорайоні Сихів. Втім, дуже імовірно, що ці кошти доведеться повернути.

Згідно з сьогоднішнім рішенням, у бюджеті розвитку на 2019 рік на будівництво Палацу спорту на Сихові передбачили 25 млн грн.Loading...