Новини » Політика

Левченко назвав абсурдом механізм монетизації субсидій

ZIK

Монетизація субсидій, яка буде здійснюватися раз на рік – це абсурд. Якщо не було інших варіантів, то чому цю систему не зробили так, щоб люди отримували гроші з субсидії кожен місяць?

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Юрій Левченко.

За словами пана Левченка, абсурдом є те, що виплати субсидії грошима будуть здійснювати раз на рік. 

«Якщо не було інших варіантів, то чому цю систему не зробили так, щоб люди отримували гроші з субсидії кожен місяць, як пенсію або зарплату», – зазначив політик

Коментуючи слова ведучого про те, що таким чином влада хоче, щоб максимально використали кошти на оплату комунальних послуг, пан Левченко сказав, що виплату комунальних послуг можна здійснювати помісячно з цих коштів, бо платіжки приходять кожного місяця. Зокрема, він переконаний, що якби виплати будуть щомісяця, то у людей був би стимул щось заощаджувати.

«Людина би відчувала, що в кінці місяця може 100 гривень забрати. А так людина не впевнена, чи вона забере щось в кінці року. У споживача нема відчуття, що це його кошти», – пояснив Левченко.

До слова, Кабінет Міністрів України змінив систему монетизації субсидій з 1 січня 2019. Рішення було прийнято під час засідання Кабміну 27 грудня.

Передбачено, що з 1 січня 2019 року в грошовій формі надаватимуться субсидії тим домогосподарствам, які вперше звернуться за її отриманням.Loading...