Новини » Київ 27 грудня, 2018, 20:21
Кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу в нинішньому форматі, – КМДА
Кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу в нинішньому форматі
Кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу в нинішньому форматі

Кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу в нинішньому форматі. Столична влада просто не може ставити під загрозу подальшу роботу легендарного кінотеатру.

Про це повідомила директорка Департаменту культури Київської міської держадміністрації Діана Попова, передає Офіційний портал Києва.

«Кінотеатр продовжить свою роботу у тому ж форматі, що і нині. Будь-які інші заяви – домисли, не більше. Фестивальний профіль у контексті меморандуму між КМДА та кінофестивалем «Молодість» так само буде ключовим», – наголосила Діана Попова.

Окрім того, зазначається у повідомленні, постійні звернення орендаря до комісії з питань власності щодо зменшення орендної ставки викликають сумніви щодо його платоспроможності.

«Місто просто не може ставити під загрозу подальшу роботу цього легендарного кінотеатру. Тому для оперативного й ефективного управління майном громади, запропоновано включити «Київ» до мережі «Київкінофільм». Ми не можемо собі дозволити навіть припустити, що робота кінотеатру може бути зупинена», – додала Діана Попова.

Як повідомляється, кінотеатр «Київ» є пам’яткою архітектури і містобудування місцевого значення, і цільове призначення кінотеатру змінюватись не може. Окрім того, перед укладанням договору оренди, балансоутримувач має спочатку укласти охоронний договір із Департаментом охорони культурної спадщини, у якому також буде прописано цільове призначення будівлі – кінотеатр.

Діана Попова наголосила, що всі кінотеатри, які перебувають у мережі КП «Київкінофільм» демонструють сталий розвиток та ефективну роботу.

Відтак, до мережі входять кінотеатри «Алмаз», «Факел», «Промінь», «Пролісок», «Старт», «Ліра», «Салют», «Лейпциг», «Флоренція», «Київська Русь», «Ім. Т. Шевченка», «Кіото», «Ленінград» («Дніпро»), «Загреб», «Братислава», «Краків» та «Молодіжний».

Згідно з повідомленням, на оновлення матеріально-технічного стану комунальної мережі кінотеатрів тільки у 2018 році було виділено 20 мільйонів з міського бюджету.

Нагадаємо, раніше у КМДА повідомили, що місто відреставрує будівлю пам’ятки архітектури центрального гастроному.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 23:23 :12