Новини » Політика 27 грудня, 2018, 22:03
Антон Геращенко оцінив ймовірну роль Зеленського у виборчій кампанії
ZIK
ZIK

Наступного року Верховна Рада перебуватиме в «передвиборчій гарячці». У жовтні будуть парламентські вибори, тому ми вже тепер бачимо, як знижується відвідуваність сесійної зали.

Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Антон Геращенко.

Ведучий поцікавився у гостя про те, що робитиме Верховна Рада у 2019 році, які будуть перспективи і пріоритетні напрямки. У відповідь пан Геращенко сказав, що депутати перебуватимуть в очікуванні виборів. 

«Верховна Рада наступного року перебуватиме в «передвиборчій гарячці». У жовтні будуть парламентські вибори, тому ми вже тепер бачимо, як знижується відвідуваність депутатів Верховної Ради, зал часто буває напівпустий. Всі - в очікуванні хто, стане наступним президентом», – зазначив Геращенко.

За його словами, зараз очевидно, що вибори пройдуть у два тури. Ні один політик в Україні не може розраховувати на більшість в першому турі. 

«Варіантів, як ми розуміємо, два: це або Юлія Тимошенко, або Петро Порошенко. Ці карти можуть намагатися змішати Володимиром Зеленським, якому дають високі рейтинги. Але насправді знати результати ми будемо тільки 31 березня, коли буде перший тур. Я думаю, що мудрий український нарід ухвалить те рішення, яке вважатиме правильним. А я з цим рішенням погоджуся», – сказав політик.

Також у відповідь на те, чи готовий гість програми в 2019 році очолити якесь міністерство, пан Геращенко сказав, що якщо буде команда, яка його підтримає, то так. Але в сучасних обставинах, на його думку, не варто очікувати єдності політиків.  

«Якщо в майбутньому парламенті буде коаліція, яка працюватиме в інтересах України і яка буде прагнути висувати на пости міністрів тих людей, які готові покласти своє життя для змін в цій країні, тоді так», – прокоментував гість програми.

Як повідомлялося, новий склад Центральної виборчої комісії ухвалив свою першу постанову щодо підготовки до президентських виборів в Україні 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 23:04 :54