Новини » Політика 27 грудня, 2018, 21:28
Антон Геращенко назвав найважливіші цьогорічні рішення Верховної Ради
ZIK
ZIK

У березні до мене звернулися родичі дев’ятирічної дівчинки, яка помирала, бо у неї не було можливості зробити пересадку серця у нашій країні. Вона таки померла. Після цього я з групою депутатів зареєстрували у ВРУ закон про трансплантацію органів. Особисто для мене це рішення стало найважливішим. Ще один важливий закон – купівля Україною 55 вертольотів у Франції.

Про це в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Антон Геращенко.

Нардеп відповів на питання ведучого, яке найважливіше та найемоційніше рішення прийняла Верховна Рада України у 2018-му році:

«У березні до мене звернулися родичі дев’ятирічної дівчинки, яка помирала, бо у неї не було можливості зробити пересадку серця у нашій країні. Вона таки померла. Після цього я з групою депутатів зареєстрували у ВРУ закон про трансплантацію органів.

Особисто для мене це рішення стало найважливішим. Закон вступить в дію вже найближчим часом. Ми отримаємо результат, від якого українцям надаватимуться якісні медичні послуги. Цей законопроект підписаний Президентом. Можу сказати, що через відсутність такого закону щороку в Україні помирає 5-6 тисяч людей. Тому це важливий закон для збереження людських життів», – зауважив народний депутат.

Ще один важливий закон, який прийняла ВРУ у цьому році, за словам Геращенка, – купівля Україною 55 вертольотів у Франції.

«Вони допоможуть створити систему безпеки для усієї країни. Кожен громадянин України, який потрапить у біду, зможе бути евакуйований протягом години. Це важливо, бо це безпека людей. Це їхнє життя», – підкреслив Геращенко.

Нардеп наголосив, що парламент – це дзеркало суспільства. За словами Геращенка, нинішній склад парламенту представляють різні депутати: ті, щодо яких відкрито кримінальні провадження, ті, хто порушує закон. Але є і ті, додав нардеп, хто пише добрі закони і намагається покращити життя людей.

«Але якщо говорити прямо, то у нашій країні олігархи часто «травлять» між собою депутатів та депутатські фракції. За 27 років вони зробили все, щоби в очах людей парламент був дискредитований. А це дуже погано. Це погано впливає на розвиток країни і на довіру громадян до політиків», – додав депутат Антон Геращенко.

Нагадаємо, уже у 2019 році кожен повнолітній українець зможе письмово затвердити своє бажання чи небажання стати донором або призначити уповноважену особу, яка зможе прийняти це рішення за нього після його смерті.

Відповідну Постанову КМУ ухвалили на засіданні уряду 27 грудня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 00:57 :42