Новини » Політика 26 грудня, 2018, 23:52
Заступник міністра: Воєнний стан треба було продовжити
ZIK
ZIK

Воєнний стан варто було би продовжити у зв’язку з тією ситуацією, яка складалась на кордонах з РФ. З такою пропозицією до Президента повинні були б звернутися лідери фракцій, які голосували за його введення.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО Юрій Гримчак. 

Пан Гримчак зазначив, що він на відміну від своїх політичних опонентів дотримується сталої позиції. Він в 2014 році був переконаний, що не можна вводити воєнного стану і зараз така само вважає, що тоді цього не можна було робити.

«В 2014 році Юлія Тимошенко чітко казала, що вона проти будь-яких військових дій, танки повинні залишитись на своїх місцях, ніякого воєнного стану, а зараз риторика змінилася. Тепер вона каже, що з березня 2014 року вимагали введення воєнного стану. Це є у відкритому доступі», – зазначив Гримчак.

Крім цього, він переконаний, що воєнний стан варто було би продовжити у зв'язку з тією ситуацією, яка складалась на кордонах з РФ. Зокрема, пан Гримчак додав, що з такою пропозицією до Президента повинні були би звернутися що найменше лідери фракцій, які голосували за введення воєнного стану, щоб не було політичних спекуляцій.

«Це моя особиста точка зору. Я розумію, що воєнний стан вводиться указом Президента і підтверджується ВР. Але ті, хто проголосував і ставлять інтереси України як держави набагато вище свої політичні інтереси на виборах, повинні це зробити», – сказав заступник міністра з питань ТОТ.

Зокрема, пан Гримчак вважає, продовження воєнного стану дозволило б закінчити ті заходи, які планувалося, тому що пропозиція про 60 днів була внесена військовими на РНБО. 

«Рішення про 30 днів висунув Президент, щоб не зривати виборчий процес. Тим не менше, я вважаю, що це частково зняло напругу та широкомасштабну воєнну агресію, але не певність», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко заявив, що не подовжуватиме воєнний стан, оголошений 25 листопада. Його термін збіг о 14 годині 26 грудня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 16:27 :44