Новини » Політика 26 грудня, 2018, 21:45
Ставнійчук назвала головну інтригу президентських виборів
ZIK
ZIK

Інтрига на майбутніх виборах буде між «нею і ним». Як би сьогодні Порошенко не був то на третьому місці, то на четвертому, все одно основна боротьба буде між двома кандидатами –­ Юлією Тимошенко і Порошенком.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила екс-член Венеційської комісії Марина Ставнійчук.

«Мені б дуже хотілося, щоби наші громадяни розглядали президентські вибори не як комічну історію, а як реальний управлінський процес. На жаль, сьогодні ситуація в країні складається таким чином, що маємо такі результати, що постійно підігрівається така інтрига щодо Зеленського. То він іде у політику, то не іде.

Але я думаю, що такий феномен походу на вибори має місце. Має тут значний вплив і популярність Зеленського як артиста. У нас уже була певна інтрига щодо Вакарчука. Постійно ситуацію підігрівали тим, що від іде у політику, що він в Америці вчиться, готується. Його дотягнули до 12% за рахунок публічного піару.

Але я далека від думки, що Вакарчук і Зеленський на виборах матимуть вагомий результат», – зазначила Марина Ставнійчук.

За її словами, головною інтригою виборів президента у 2019-му році буде боротьба Тимошенко і Порошенка.

«Я думаю, що важливіше дивитися на серйозну тенденцію, яка є. Першість в рейтингу кандидатів президентських виборів стабільно тримає Тимошенко. Це є основна претензія на майбутню перемогу.

Звичайно, що основна інтрига на майбутніх виборах буде між нею і ним. Як би сьогодні Порошенко не був то на третьому місці, то на четвертому, всеодно основна боротьба буде між двома кандидатами –­ Юлією Тимошенко і Порошенком»,– переконана Марина Ставнійчук.

Нагадаємо, проведення чергових виборів президента України заплановане на весну 2019 року, нардепів – на осінь 2019 року.

У громадській організації «Комітет виборців України» повідомили, що про свій намір брати участь у президентській кампанії вже заявили 28 учасників. Представники КВУ кажуть, що такої активності в українській історії ще не було.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 16:58 :18