Новини » Політика 26 грудня, 2018, 10:53
Правозахисники вимагають медичного обстеження для українському політв’язня Павла Гриба
Павло Гриб. Фото: facebook/Ігор Гриб
Павло Гриб. Фото: facebook/Ігор Гриб

Правозахисники вимагають забезпечити українському політв’язню Павлу Грибу необхідне дообстеження в Російському науковому центрі хірургії імені академіка Б. В. Петровського.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила адвокатка Євгенія Закревська.

«Це спеціалізований лікувальний заклад, який займається проблемами портальної гіпертензії. Це шанс врятувати Павла. І шанс для РФ виконати вимогу ЄСПЛ – надати суду документи щодо отриманого Павлом лікування під час тримання під вартою. (Тому що досі ніякого лікування він не отримував)», – підкреслила Закревська.

Як повідомлялося, 22 грудня Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону відмовив захисту українського політв’язня Павла Гриба у зміні запобіжного заходу на домашній арешт попри суттєве погіршення його стану здоров’я.

Нагадаємо, батько політв’язня Павла Гриба повідомив, що медичне обстеження стану здоров’я його сина провели 4 грудня у Ростові-на-Дону (РФ). В українця виявили багато хвороб, серед яких – проблеми з зором. На підставі висновку обстеження адвокат звернулась до Європейського суду з прав людини, який вимагає від РФ обстежити Гриба і надати висновок для ЄСПЛ до 2 січня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 13:45 :54