Новини » Політика 26 грудня, 2018, 12:49
Порошенко наполягає на змінах до Конституції щодо курсу в ЄС і НАТО вже у лютому
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

Президент Петро Порошенко наполягає на ухваленні Верховною Радою змін до Конституції України по курсу в Європейський союз і НАТО у лютому 2019 року.

Про це йдеться у Twitter Глави держави.

 

Порошенко підкреслив, що вказані зміни є частиною стратегії з деколонізації та виходу України зі сфери впливу Росії.

«‏Ухвалені кілька тижнів тому поправки до Конституції, які фіксують наш курс на вступ до ЄС і членство в НАТО – є частиною стратегії з деколонізації та виходу нашої держави зі сфери впливу РФ. Наполягатиму, щоб вже в лютому ВР підтримала поправки у другому читанні, і вони набули сили», – заявив Глава держави.

Довідка IA ZIK.

22 листопада парламент прийняв за основу в першому читанні законопроект №9037 про внесення змін до Конституції України про незворотність курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію. Так, 311 парламентарів проголосували за прийняття документу.

20 вересня ВР підтримала направлення у КСУ законопроекту про зміни до Конституції щодо курсу в ЄС і НАТО. За це рішення проголосував 321 парламентар.

Також Конституційний Суд України наприкінці листопада опублікував рішення про внесення змін до Конституції у частині закріплення курсу України в НАТО і Євросоюз. Такі зміни в КСУ визнали відповідними статтями 157 і 158 Конституції України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 13:16 :25