Обмеження обігу рубля та візовий режим: Наливайченко наголошує на важливості жорстких санкцій проти РФ

Валентин Наливайченко

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко назвав розширення Російською Федерацією переліку громадян та підприємств України, які підпадать під російські санкції, «політичною грою у списки».

Про це повідомляє прес-служба Руху «Справедливість».

За словами Наливайченка, формування списку не підлягає жодному здоровому глузду і логіці. Принципи формування санкційного переліку мають виключно політичний характер. А отже, мова йде про політичні ігри Російської Федерації, яка намагається вкинути в українське суспільство дискусію з приводу фігурантів списку.

Водночас, політик застерігає, що у справжньому російському санкційному списку, що не демонструється громадськості, є справжні українські герої: бойові офіцери і солдати, які щодня воюють на фронті, реально стримуючи ворога.

Україні, на переконання Валентина Наливайченка, потрібно спільно з західними партнерами впевнено рухатися шляхом посилення і розширення дієвих санкцій проти Російської Федерації.

«Українська сторона має провести консультації, насамперед, з США, Великою Британією та ЄС, в тому числі, щодо ініційованого мною Азовського пакету санкцій задля звільнення українських моряків і суден», – підкреслив Наливайченко.

А ось щодо безпосередньо українського санкційного пакету, то він мав би передбачати запровадження візового режиму з РФ, обмеження обігу рубля на території України, виведення російських власників з володіння стратегічними об’єктами української інфраструктури, зокрема енергетичної, переконаний Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, раніше лідер Руху «Справедливість» закликав Захід не залишати Україну на одинці у її боротьбі з агресором.

Loading...