Новини » Світ 26 грудня, 2018, 22:00
Молдова та Грузія засудили агресію Росії на Азовському морі

Міжпарламентська асамблея «Молдова-Україна-Грузія» прийняла спільну резолюцію, яка засуджує агресію Російської Федерації проти України у Керченській протоці та Азовському морі.

Про це поінформували у прес-службі парламенту Молдови, повідомляє Укрінформ.

«Агресивні військові дії Росії є продовженням політики прямої військової агресії та незаконної окупації й анексії територій Молдови, Грузії та України, а також встановлення незаконних кордонів анексованих територій», – йдеться у резолюції.

У документі підкреслюється, що військові дії РФ у Керченській протоці є грубим порушенням норм міжнародного права і принципів суверенітету й територіальної цілісності інших держав.

Міжпарламентська асамблея «Молдова-Грузія-Україна» підтверджує беззастережну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, і вимагає від уряду РФ звільнити незаконно затриманих українських моряків.

Автори резолюції вимагають також від Росії припинення агресивних і провокаційних дій щодо захоплення й анексії чужих територій, дотримання міжнародних зобов'язань і виведення своїх військ і озброєння з окупованих територій.

Міжпарламентську асамблею «Молдова-Грузія-Україна» було утворено у 2018 році. Пріоритетними напрямками діяльності форуму були позначені просування позиції трьох держав на міжнародній арені та взаємодія у боротьбі проти дезінформації та пропаганди.

Як повідомлялося, російські прикордонники 25 листопада у районі Керченської протоки обстріляли й захопили три українських кораблі і взяли у полон 24 українських моряків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 11:24 :26