Новини » Політика 26 грудня, 2018, 20:44
Кравчук: Росія не може справитися з Кримом
ZIK
ZIK

Я не вірю, що Росія піде «широким фронтом» на Україну. Чому? Бо Росія не може справитися з Кримом. Крим не став перлиною. Він став дуже смутною територією для Росії.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив перший Президент України Леонід Кравчук.

«Нам треба навчитися жити, спираючись на свої власні сили. А є сили в України? Я вважаю, що є. Є можливість створити потужну армію? Є! Уже зараз є конкретні кроки. Армія збільшується. Не треба говорити, що ми найсильніші, нам просто потрібно зупинити ворога, якщо він піде дальше»,– підкреслив Леонід Кравчук.

Водночас екс-президент зазначив, що він не вірить у те, що Росія піде «широким фронтом на Україну».

«Я не вірю у це. Чому? Бо Росія не може справитися з Кримом. Крим не став перлиною. Він став дуже смутною територією для Росії.

А якщо допустити, що Росія таки перейде кордони і піде на Україну, то війна справді буде велика. Але втримати Україну їй не вдасться.

Росії треба буде примусити людей, яких вона  загарбала, жити в рабській покорі. Так, як хоче Росія. От у це я точно не вірю.

Ми ж будемо битися. Ми просто так не здаємося. Тому взяти Україну так, як вони хотіли б, це означає останній день Росії. Я кажу це без перебільшень. Росія розвалиться, бо Україна буде чинити величезний супротив»,– акцентував Леонід Кравчук.

Нагадаємо, голова Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках Микола Маломуж вказав на план Путіна щодо зміни вектора для України.

Читайте також: Путін вбачає у Тимошенко цинічну популістку, готову укласти з ним угоду

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 01:16 :08