Новини » Політика 26 грудня, 2018, 20:35
Дмитро Співак вважає рішення про воєнний стан «бутафорним»
ZIK
ZIK

Режим воєнного стану у жодній із сфер не приніс нічого – ані позитивного, ані негативного, і це підтверджує, що такий крок був «бутафорним».

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK зазначив політичний діяч Дмитро Співак.

Політик, відповідаючи на запитання глядачів щодо завершення воєнного стану в Україні, зауважив, що вже кілька годин, як вся Україна юридично повернулася до мирного стану. Дмитро Співак зазначив, що за цей період нічого не відбулося – ні доброго, ні поганого.

«Це ще раз підтверджує, що це – звичайний бутафорський крок, бутафорський воєнний стан, який нічого не дає ні економіці, ні Збройним Силам, ні обороноздатності… У жодній сфері він не приніс нічого позитивного і нічого не приніс негативного», – заявив Дмитро Співак.

Гість програми вважає, що запровадження воєнного стану було виключно політичним кроком, що мав спочатку на меті перенести дату виборів. Дмитро Співак нагадав про реакцію міжнародної спільноти, яка наполягала на дотриманні демократичних принципів і проведенні виборів відповідно до термінів.

«І після усіх тих дзвінків парламент прийняв проміжне, як я говорю, бутафорське, гібридне рішення», – зазначив Дмитро Співак, додавши, що за 30 діб якихось значних змін в обороноздатності країни не могло відбутися.

Нагадаємо, 27 листопада Президент Петро Порошенко видав указ, який запровадив в Україні воєнний стан у 10 областях.

26 грудня Президент України Петро Порошенко оголосив про завершення воєнного стану. Очільник держави розповів про досягнення за час воєнного стану та гарантував, що вибори відбудуться 31 березня 2019 року.

Начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко доповів Верховному Головнокомандувачу ЗСУ попередні висновки з правового режиму воєнного стану. Зокрема, ішлося про те, що у разі, якщо в Україні існуватиме загроза вторгнення з боку РФ, то Генштаб ЗСУ зможе розгорнути війська та за короткий час наростити чисельність військ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 12:30 :27