Чоловіки, котрих обирають, часто мають гіршу освіту, аніж їхні секретарки

А ви знали, що в Україні зі всіх обласних рад найменше жінок-депутаток саме в Одеській – 6 із 84 депутатів? Як ви думаєте, з такими темпами участі жінок в політиці, як швидко ми дочекаємося жінки-мера, наприклад? Років через 150 чи все-таки через 100?

Знаєте, чому таке нехтування жінками в політиці на регіональних рівнях? Я намагалась проаналізувати перешкоди, перепони та страхи, які виходять на перший план, коли жінка надумає йти в політику.

Наприклад, у суспільстві й досі культивується точка зору, що керування містом – це не жіноча справа, що лише чоловіки можуть справитися з такою складною роботою. Незважаючи на те, що чоловіки, котрих обирають, часто мають гіршу освіту, аніж їхні секретарки.

Про це пишу в своїй колонці на сайті Opinion, яка називається «Чому жінки не стають мерами великих міст?». Буду вдячна, якщо читатимете і дасте зворотній зв’язок.

А як ви думаєте, чому жінки мало активні під час виборчих перегонів саме на рівні кандидаток в мери великих міст? Чому не хочуть/не можуть/їх не пускають до управління нашими містами? Чому політичні партії не роблять ставку на жінок?

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...