Новини » Львів 26 грудня, 2018, 17:12
Безпека руху: у 2019 році на Львівщині облаштують майже 230 нових пішохідних переходів

На Львівщині реалізовується ряд заходів, які спрямовані на підвищення безпеки на дорогах області. Зокрема, у 2019 році в області облаштують майже 230 нових пішохідних переходів.

Про це сьогодні, 26 грудня, під час апаратної наради повідомив в. о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло, інформує прес-служба адміністрації.

«Не мале значення цього року приділялось підвищенню безпеки дорожнього руху. На території Львівської області ми запровадили освітлення пішохідних переходів на дорогах місцевого значення загального користування. Ми залучили кошти місцевих бюджетів у розмірі 800 тисяч гривень для здійснення робіт на цих пішохідних переходах», – зазначив Роман Кокотайло.

У прес-службі ОДА нагадали, що Львівщина ще у 2016 році стала першою областю в Україні, яка мала окремо діючу Програму.

Загалом за останні три роки виключно з обласного бюджету інвестували 50 мільйонів гривень саме в інфраструктурні заходи, які підвищують безпеку дорожнього руху.

Відтак, за цей час облаштували понад 270 пішохідних переходів та понад 12 світлофорних об’єктів.

За словами Романа Кокотайла, у планах на наступний рік облаштувати на Львівщині ще 226 нових пішохідних переходів, встановити 25 нових «розумних» світлофорів та покращити стан автомобільних доріг області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 04:17 :50