live
Новини » Львів

За умови дотримання ряду вимог у Львові повністю запрацюють різдвяні ярмарки, – комісії

Як повідомили у Сихівській та Галицькій районних адміністраціях, районні комісії, які працювали на виконання вимог міської комісії з питань ТЕБ і НС щодо обстеження будиночків на різдвяному ярмарку щодо стану протипожежної безпеки, вважають за можливе відновлення роботи різдвяного ярмарку в цілому при неухильному дотриманні ряду вимог.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Відтак, районні комісії, розглянувши лист-зобов’язання ТзОВ «Львівські Ярмарки», вважають за можливе відновлення роботи різдвяного ярмарку на проспекті Свободи та площі Ринок, на проспекті Червоної Калини в цілому при неухильному дотриманні таких вимог:

  • щоденно, перед початком роботи різдвяного ярмарку, проводити огляд кожного об’єкту;
  • у випадку виявлення порушень, не допускати відкриття об’єкту торгівлі до моменту їх усунення;
  • забезпечення наявності на робочому місці медичних карток та документів щодо проходження гігієнічного навчання. Забезпечення наявності сертифікатів якості продуктів харчування, пакувального матеріалу та товарно-транспортних накладних. Кожному підприємцю, який реалізовує харчову продукцію, закупити дезінфікуючі засоби для рук із відповідними сертифікатами якості. Забезпечення дотримання температурного режиму та захисту від забруднення на усіх стадіях виробництва та обігу харчових продуктів. Утримання в чистоті та належному стані потужності;
  • дотримуватись вимог «Правил благоустрою м. Львова», затверджених ухвалою ЛМР № 376 від 21.04.2011 року в частині належного утримання та прибирання території, прилеглої до дерев’яних будиночків.

Нагадаємо, стан всіх постраждалих від вибуху на ярмарку у Львові стабілізований.Loading...
Loading...
Loading...