Новини » Суспільство 25 грудня, 2018, 0:25
Священик Димитрій Присяжний не виключає, що Україна за 2-3 роки святкуватиме Різдво у грудні
ZIK
ZIK

Безумовно, потрібно враховувати позицію та погляди всіх вірян щодо дати святкування Різдва. А тому потрібно запроваджувати дискусію, щоб кожен громадянин слухав, чув і розумів один одного.

Про це зауважив настоятель Свято-покровської парафії Православної церкви України Димитрій Присяжний у ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

«Святкування Різдва Христового до революції відбувалося 25 грудня. Але потім більшовики впровадили свій стиль і почали святкувати 7 січня. За словами дослідників, мета більшовиків була такою, що якщо вони не можуть знищити релігію, то мають її очолити. І тому впровадили святкування 7 січня тільки для того, щоби вирізнятися від ненависного Заходу», – пояснив Священик Димитрій Присяжний.

Щодо вірян, додає священнослужитель, то безумовно, потрібно враховувати їхню позицію та погляди. Але при цьому не варто забувати, наголосив священик, що Христос закликав людей до єдності, а не розбрату.

«Зараз відбуваються розмови навколо створення помісної церкви в Україні, і тут питання в тому, скільки парафій зможе перейти до Православної церкви України, а скільки залишитися в єдності з Московським патріархатом.

А тому потрібно запроваджувати дискусію, щоб кожен громадянин слухав, чув і розумів один одного. Відтак, уже за 2-3 роки Україна зможе перейти на святкування Різдва у грудні», – прогнозує Священик Димитрій Присяжний.

Як повідомляли, отець Сергій Підтягин, митрофорний протоієрей заявив, що перенесення дати Різдва в ПЦУ стане можливим тільки тоді, коли буде створена дуже авторитетна церковна комісія, яка враховуватиме досвід інших церков, які вже перейшли на новий календар.

Читайте також: Митрополит Епіфаній – про дату святкування Різдва: Ми повинні реформуватися розумно й мудро

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 17:39 :25