Новини » Події

Росія оприлюднила новий санкційний список

санкції

Кабінет міністрів РФ оприлюднив розширений список українських фізичних і юридичних осіб, проти яких були введені санкції.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу уряду РФ.

У відповідному документі російського відомства з’явилосяcя сім нових компаній, а також 245 осіб, серед яких політики, бізнесмени та громадські діячі. Всього під санкції РФ підпадають 557 фізичних осіб та 75 компаній.

Серед нових осіб присутній екс-міністр з питань надзвичайних ситуацій, депутат Віктор Балога, депутати Євген Балицький, Михайло Добкін та Олександр Вілкул, мер Одеси Геннадій Труханов і екс-гендиректор каналу «112 Україна» Єгор Бенкендорф.

Також до списку включені українські оборонні підприємства «Укроноборпром, «Укрспецекспорт, ТОВ ТЕП «Вертикаль», «Державний експортімпортий банк України», «Перша логістична компанія», ПАТ «Центренерго» і група «ТАС».

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Росія розширила санкції проти України. Медведєв зазначив, що з сьогоднішнього дня розширено список фізичних і юридичних осіб з України, щодо яких будуть застосовуватись спеціальні обмежувальні заходи.

Loading...