Новини » Суспільство 25 грудня, 2018, 4:10
Міністр Нищук назвав найприбутковіший український фільм
ZIK
ZIK

Якщо говорити про те, які фільми мали успіх у прокаті, але якщо говорити не просто про художню цінність, а про економічний зиск, то фільм «Скажене весілля» зібрав понад 50 мільйонів гривень. Витрати на сам знімальний процес –15 мільйонів.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів міністр культури України Євген Нищук.

«Тривалий час ми були в медійно-інформаційному просторі Росії. Його свідомо вбивали. Більше того, коли у 2014-му році я прийшов працювати у Міністерство культури, на фінансування кіно було виділено лише 25 мільйонів гривень», – зазначив Євген Нищук.

А сьогодні, додав міністр, Україна збільшила фінансування державного кінематографу.

«Зараз це вже мільярд. З’явилося чимало нових фільмів, які представлені на кінофестивалях тих чи інших країн. Ми є учасниками усіх кінофестивалів, які проходять у світі.

Якщо говорити про те, які фільми мали успіх у прокаті, але, якщо говорити не просто про художню цінність, а про економічний зиск, то, наприклад, фільм «Скажене весілля». Це сучасна комедія. Українська! З українськими акторами. Вона зібрала понад 50 мільйонів гривень. Потративши при цьому на сам знімальний процес 15 мільйонів. Цей фільм наполовину фінансувався з бюджету.

Нещодавно вийшов фільм «Дике поле» Жадана. Сучасний сміливий фільм із сучасними героями. Події відбуваються на сході країни. Це реалії сьогодення. Ще один фільм про сучасну війну – «Позивний «Бандерас». Він не так успішно пройшов у прокаті, бо люди з певною обережністю ставляться до того, що відбувається на сході країни. Хтось хоче просто легкого матеріалу, комедії», – розповів гість програми.

Євген Нищук зазначив, що держава почала інвестувати і у створення телевізійного контенту.

«Тобто телевізійних серіалів. Чому? Бо ми інакше ніколи не змінемо картинку в телевізорі. Тому для того, щоб її змінити, держава почала інвестувати у створення телевізійних серіалів. Але з умовою, що це буде українська тематика, не обов’язково історична, а будь-яка сучасна тема з українським акторами і українською мовою. Ми вперше робимо своїх зірок. Українські актори починають зніматися у головних ролях в українських телесеріалах. Це успіх», – підкреслив Нищук.

Нагадаємо, кіноексперти визначили Топ-10 кращих сучасних українських фільмів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-18 23:27 :28