Тимошенко: «Батьківщина» беззаперечно перемогла на виборах до ОТГ

Юлія Тимошенко. Фото: Alexander Prokopenko

На виборах в ОТГ, які відбулися 23 грудня, «Батьківщина» перемогла, за попередніми підрахунками, отримавши 35,7% голосів виборців.

Про це повідомила лідер партії Юлія Тимошенко під час прес-конференції в Києві, оголошуючи попередні результати місцевих виборів, інформує офіційний сайт «Батьківщини».

«Абсолютне перше місце з великим відривом посіла «Батьківщина» – 35,7%. На другому місці з результатом 22,7% – Блок Петра Порошенка. Ці вибори – остання велика репетиція перед президентськими виборами. Це остання справжня соціологія, де не міряють випадково думки якихось людей, де соціологію рахують конкретно по бюлетенях», – зауважила Юлія Тимошенко.

Попередні результати виборів до ОТГ. Рисунок: прес-служба
Попередні результати виборів до ОТГ. Рисунок: прес-служба "Батьківщини"

За її словами, «Батьківщині» вдалося досягти перемоги, попри задіяний адмінресурс.

«Це, по суті, був виборчий армагеддон, коли фальсифікації, підкуп були вражаючими. Ламали людей, примушували зніматися з виборів», – констатувала лідер «Батьківщини».

Водночас, у «Батьківщині» зауважили, що, якщо порівняти з попередніми виборами у квітні, БПП різко знизив свій результат.

«Якщо у квітні через тиск, адмінресурс, фальсифікації на виборах депутатів в ОТГ вони змогли отримати 27%, то зараз 22,7%. Їм не допомагають брудні і принизливі інструменти, якими вони користуються. І на президентських виборах їм ніщо не допоможе», – переконана вона.

Як ідеться у повідомленні, натомість партія «Батьківщина» від виборів до виборів лише збільшує народну підтримку. Так, політична сила Юлії Тимошенко перемогла в кожній з 7 хвиль виборів в ОТГ, здобувши 30% від кількості депутатів, обраних від партій, а також у цілому демонструє переконливу динаміку.

Динаміка результатів ВО
Динаміка результатів ВО "Батьківщина". Рисунок: прес-служба "Батьківщини"

«Ми починали з 5,68% у 2014 році, у 2016-2017 роках – 28,6%, а на останніх виборах ми вже маємо 35,7%», – сказала вона.

Юлія Тимошенко наголосила, що пишається своєю командою, «яка може протистояти будь-якій навалі влади і таким масштабним порушенням».

Політик наголосила, що які технології на президентських виборах не використовувала б влада, «з такими громадянами і з такою командою, як у мене, ми можемо протистояти всьому. Ми не дамо їм сфальшувати президентські вибори».

Як відомо, у неділю, 23 грудня, відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів у 77 ОТГ в 13 областях України.

Нагадаємо, як повідомляли, за результатами екзит-полів, проведених штабами партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», у понад 40 відсотках ОТГ на виборах лідирують кандидати, які представляють політсилу.

Loading...