Третє місце партії Ляшка на ОТГ – чіткий натяк щодо другого туру на президентських виборах, – експерт

Результати попередніх результатів виборів депутатів ОТГ серед політичних партій

Отримавши третю сходинку на виборах у деяких ОТГ, можна розглядати готовність «Радикальної партії Ляшка» на входження у другий тур на виборах президента.

Таку думку висловив політичний експерт Тарас Семенюк на своїй сторінці у Facebook після попередніх результатів виборів депутатів ОТГ серед політичних партій.

«Сьогодні можна без сумнівів говорити, що історія змінюється. І попередні результати виборів депутатів ОТГ серед політичних сил це чітко демонструють», – коментує Семенюк.

Він зауважив, що перше місце на виборах в ОТГ займає «Батьківщина». За його словами, «нарощує м’язи» і партія Ляшка.

«Ще цікавішим виглядає той факт, що розгортається боротьба за другу позицію. Попри величезні адміністративні можливості партії «Солідарність» і їх сателітів (як от «Аграрної партії») в регіонах третє місце займає партія Ляшка, яка також нарощує м’язи»,– підкреслив Семенюк.

Також політолог зазначив, що це може зіграти свій вплив і на президентських виборах, старт кампанії яких вже скоро побачить Україна.

«У зв’язку з такими результатами, можна розглядати третю сходинку радикальної партії на ОТГ, готовністю входження у другий тур на виборах президента», – додав експерт.

Нагадаємо, 23 грудня в 13 областях України в об’єднаних територіальних громадах пройшли місцеві вибори голів та депутатів.

Loading...