Новини » Суспільство 24 грудня, 2018, 22:45
Олесь Доній продемонстрував, як Захід працює на християнські цінності українців
ZIK
ZIK

Юліанський календар був започаткований Юлієм Цезарем приблизно за 40 років до Різдва Христового і відкидав усе християнське.

Про це зауважив політолог Олесь Доній у ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

«Можна сказати, що просвітництвом щодо українців зараз займається весь західний світ та українці, які працюють за кордоном. Адже нещодавно міністр соціальної політики Рева був змушений визнати, що 2 мільйони громадян працюють за кордоном на постійні основі, і близько 7-9 мільйонів – на сезонних роботах – це колосальна кількість працездатного населення», – зауважив Доній.

Відповідно, пояснює політолог, на період різдвяних свят люди бачать, як Захід відзначає Різдво. Поступово це передається в українські сім’ї, і з кожним роком такої інформації та традицій буде ще більше.

«Щодо консерватизму окремих церков у святкуванні Різдва, то варто зауважити, що юліанський календар був започаткований Юлієм Цезарем приблизно за 40 років до Різдва Христового і відкидав усе християнське.

Тоді як григоріанський календар, який був затверджений вже у 16 столітті Папою Григорієм, мав набагато більше спільного із православними християнами, утім не всі його сприймали», – підкреслив Олесь Доній.

Як повідомляли, отець Сергій Підтягин, митрофорний протоієрей заявив, що перенесення дати Різдва в ПЦУ стане можливим тільки тоді, коли буде створена дуже авторитетна церковна комісія, яка враховуватиме досвід інших церков, які вже перейшли на новий календар.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 12:23 :26