Новини » Суспільство

Мама Насті Каменських розповіла, як ставиться до Потапа

Настя Каменських і Потап вже тривалий час вважаються одними з найбільш касовими виконавцями вітчизняної естради. Мама Насті Лідія відкрила завісу таємниці про своє ставлення до продюсера і колеги Каменських по сцені. Вона розповіла, що дочка була в пошуках, а потім сталося те, чого так довго чекали нинішні шанувальники дуету, – вони зустрілися.

Про це повідомляє Сlutch.

Потап і Настя

«Вона в пошуках була, і я дуже рада, що так склалося життя, що вона зустріла Олексія», – сказала мама Каменських.

Мама дуже рада за дочку, що вона здійснила свою мрію – стати затребуваною співачкою. Жінка зізналася, що завжди вірила в Настю і знала: її чекає величезна популярність. А посприяло цьому саме зустріч з Олексієм Потапенко (Потапом). Вони утворили непорушний і дуже успішний творчий тандем. Їх композиції регулярно слухають тисячі шанувальників, а концертні зали незмінно повні поклонниками.

У 2017 році в пресі стали поширюватися чутки про те, що Настю і Потапа пов’язують не тільки творчі стосунки, а й особисті. Пізніше продюсер розлучився зі своєю дружиною. А ще через деякий час шанувальники помітили, що співачка носить на пальці кільце, як обручку. Але Настя мало що коментує з приводу свого особистого життя. Залишається пікантною загадкою: це сім’я або дружба сім’ями.

Читайте також: Настя Каменських змінила імідж до невпізнання 

Loading...