Врятувати ліс: в Китаї винайшли «синтетичне» дерево

Китайським вченим вдалося створити так зване «синтетичне» дерево, яке за зовнішніми характеристиками нічим не відрізняється від справжнього.

Про це повідомляє 24news.

В Китае изобрели «синтетическое» дерево

Крім того, новий винахід має аналогічні характеристики. Мова йде про здатність утримувати тепло, показниках міцності, стійкості до впливу високих температур, а також кислот і інше. Зокрема, розробкою такого виду дерева займалися співробітники Хефейської національної лабораторії фізичних наук.

Для виготовлення даного виду винаходи вчені використовували синтетичний полімер. Завдяки кристалізації на полімерній матриці, він може зв’язуватися з іншими компонентами. Це і забезпечує схожість зі справжньою деревиною.

В процесі виготовлення також використовуються резольна і меламінформальдегідні смоли. Крім того, до складу штучного дерева входять ароматичні речовини. Замінюючи їх дещо іншими компонентами, можна регулювати колір нового винаходу.

Отриманий матеріал демонструє високий рівень стійкості до впливу вогню. Також він не псується при попаданні різного роду кислот. Низький рівень впливу на вказане «синтетичне» дерево має і вода. Так, матеріал не деформує при попаданні в воду. Остання лише трохи знижує його механічні характеристики.

загрузка...
загрузка...
Loading...