Новини » Київ 23 грудня, 2018, 1:10
У Києві невідомі спалили пункт видачі їжі для безпритульних

У ніч на 22 грудня в Дарницькому районі Києва невідомі скоїли підпал пункту видачі їжі для безпритульних. Будиночок повністю згорів і не підлягає відновленню. Засновник фонду «Життєлюб» Гарік Корогодський вважає, що підпал був здійснений не просто вандалами, а є цілеспрямованим знищенням майна на замовлення.

Про це пише Анна Давиденко, PR Agent фонду «Життєлюб» у Facebook.

Вона розповіла про інцидент, але зазначила, що пункт видачі продовжить функціонувати до установки нового будиночка.

Фото з facebook Anna Davidenko

«До установки нового будиночка наші Життєлюби отримуватимуть гарячі обіди на тому ж місці.» Супервнукі «(волонтери фонду – ред.) Продовжать видачу обідів зі столу.

Якщо у тебе є бажання допомогти – пиши просто на сторінку життєлюбства. Днями була запланована роздача подарунків для життєлюбів. Свято все одно відбудеться, а всі бажаючі ще можуть приєднатися і зробити подарунок Ба і Де», – написала вона.

У коментарях жителі Києва обурюються з приводу акту вандалізму. Багато хто вважає, що такий вчинок заслуговує більш жорстокого покарання.

«Мені не подобається Гарік, але руйнувати добру справу. Це ніякої совісті і ні в які рамки. Якби я дізналася хто це, особисто б переламала їм кістки. Вони б у мене не плакали, а волали від болю», «Поза сумнівом!», – пишуть в мережі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 09:33 :21