Новини » Політика 23 грудня, 2018, 19:08
Півтори тисячі росіян не змогли потрапити в Україну з моменту введення ВП, – Слободян

Понад півтори тисячі громадян Російської Федерації не змогли потрапити на територію України завдяки діям українських прикордонників, в слідстві введення в країні воєнного стану.

Таку заяву для одного з телевізійних каналів зробив Олег Слободян, помічник голови Держприкордонслужби, – повідомляє replyua.net.

Полторы тысячи россиян не смогли попасть в Украину с момента введения ВП

«Зараз ці заходи тривають до завершення воєнного стану, але якщо необхідність буде зберігатися, то, звичайно, посилений контроль ми будемо здійснювати і в подальшому», – заявив він. Також, Слободян додав, що на територію України, в основному не пропускають тих, хто не зміг чітко сформулювати і офіційно підтвердити мету свого прибуття в країну. За його словами, в даний час посилений контроль здійснюється за громадянами з 70 країн міграційного ризику.

Також варто зазначити, що, починаючи з 26 листопада, тобто з моменту введення на території України воєнного стану, російські прикордонники відмовили у в’їзді в Росію, приблизно 350 українцям. Нагадаємо, у зв’язку з введенням в країні ВП, також був заборонений в’їзд громадянам РФ чоловічої статі у віці 16-60 років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 08:07 :31