Новини » Політика 23 грудня, 2018, 11:08
Маломуж пояснив, чому нинішні антиросійські санкції Заходу неефективні
Микола Маломуж
Микола Маломуж

Введені Заходом санкції проти Росії неефективні, оскільки не зачіпають самих умов її існування. Введенням «м’яких» обмежених санкцій країни Заходу лише запрошують Кремль до діалогу.

Таку думку висловив екс-голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж в ході чату на «Главреді».

«Висновки щодо негативних наслідків санкцій, введених проти Росії, перебільшені. Перебільшується і вразливість Росії. Росія має великий природний потенціал, фінансові запаси. Вона має і ті ресурси, які сьогодні затребувані на світових ринках (нафта, газ, енергоресурси, електроенергія, атомні ТВЕЛи, титан, корисні копалини).

Нехай Росія особливо не співпрацює з Європою, але вона співпрацює з Китаєм, Індією, Південно-Східною Азією, Бразилією, Африкою та ін. Тому Росія виживає, а роль санкцій перебільшена», – констатує Маломуж.

На думку експерта, санкції проти Москви не є для неї критичними, оскільки вони обмежені. «Росія буде триматися і далі. Основні свої ресурси вона буде направляти на безпеку і оборону, в першу чергу, на нові види озброєнь п’ятого і шостого покоління, що вона і робить... Треба реально оцінювати свого супротивника», – вказує Маломуж.

Генерал переконаний, що діючі сьогодні проти Росії санкції неефективні. «Але є інші санкції, які є стратегічними умовами для існування Росії – такі будуть дієвими.

Поки що Путіну надають «вікно можливостей», щоб він пішов на домовленості і почав грати за цивілізованими правилами», – сказав Маломуж.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 19:40 :30