Новини » Політика 22 грудня, 2018, 6:10
Журналіст констатував: У політиці – лише імітація сильних рішень й імітація розуму
ZIK
ZIK

Нашій країна зараз необхідні сильні рішення. Але поки що в політиці ми бачимо лише імітацію сильних рішень, імітацію сильних політиків, імітацію розуму та бажання.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив журналіст Сергій Лямець.

«Нашій країна зараз необхідні сильні рішення. Але поки що у політиці ми бачимо лише імітацію сильних рішень, імітацію сильних політиків, імітацію розуму та бажання.

Тому всім нам я би хотів побажати щасливого Нового року та здорової іронії.

Ми маємо дивитися тверезо на конкретну людину, ми маємо розуміти, що саме ця людина готова зробити для країни, і чого вона зробити ніколи не зможе», – наголосив Сергій Лямець.

Журналіст Олег Єльцов додав, що сьогодні чимало українців продовжують вірити у політику, як у казку.

«Вони вірять, що можна щось змінити. Що можна провести податкову реформу, і ми станемо найбагатшою країною світу.

Вірять, що можна повернутися у мир і дружбу з Росією без повернення Криму.

Вірять і в багато інших казок. Але політики лиш підігрують цим бажанням», – підкреслив Олег Єльцов.

Як відомо, в Україні 53% громадян вважають, що не несуть особистої відповідальності за те, хто є президентом країни, а майже 29% узагалі не цікавляться політикою.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Інститутом соціології НАН України за підтримки фонду «Демократичні ініціативи» ім. І. Кучеріва.

Також, згідно з дослідженням довіри до державних і політичних інститутів, 43% респондентів довіряють армії, 18,4% – місцевим органам влади, 17% – профспілкам, 12,5% – поліції, 8,1% – прокуратурі, 7,8% – президенту, 7,2% – уряду, 7,1% – судам, 4,7% – Верховній Раді, а 5,5% було важко відповісти на запитання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 02:34 :39