Новини » Політика 22 грудня, 2018, 13:35
«Народ проти» на ZIKу – перший у рейтингу телеперегляду
zik
zik

Велике політичне ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на ZIKу посіло перше місце в рейтингу телеперегляду за трьома ключовими ЦА серед інформканалів у своєму слоті.

У п’ятницю, 21 листопада, проект, ведучою якого є генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, став безумовним лідером у своєму слоті серед решти інформканалів за цільовими аудиторіями «Вся Україна 18+» із часткою 1,93%, «Україна 18+ 50+» з часткою 3% та «Київ 18+» з часткою 3,95% відповідно, обійшовши «112 Україна», NewsOne, «Прямий», «Еспресо», «Канал 24» та «5-й канал».

Влащенко

Вчорашній ефір «Народу проти», який відбувся напередодні офіційної реєстрації кандидатів у президенти, проходив у форматі великих політичних дебатів між суперниками-претендентами на головне крісло країни.

Нагадаємо, рестарт масштабного політичного ток-шоу «Народ проти» відбувся 19 жовтня. Програма виходить в ефірі телеканалу ZIK щоп’ятниці о 21:30.

У новому сезоні «Народу проти» глядачі познайомилися зі співведучими Наташі Влащенко – «резонерами», котрі підсумовують сказане з різних позицій і роблять висновки після кожного раунду дебатів.

В оновленому форматі ток-шоу зроблено акцент на чіткий таймінг дискусії. Тепер запрошені гості мають лише 2 раунди, аби довести свою позицію до глядача.

Окрім цього, новий сезон «Народу проти» створюють у власній унікальній студії.

«Народ проти» – це єдине масштабне політичне ток-шоу в Україні, головним учасником якого є народ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 13:16 :59