Новини » Львів 22 грудня, 2018, 19:43
Герой боїв за Авдіївку рятував постраждалих на різдвяному ярмарку у Львові
фото: медіа-центр Міноборони
фото: медіа-центр Міноборони

Надавати допомогу постраждалим під час вибуху на різдвяному ярмарку у Львові сьогодні кинувся військовослужбовець ЗСУ, який, зокрема, захищав підступи до міста Авдіївка.

24-річний військовослужбовець за контрактом, старший солдат Андрій Алямський, почувши від перехожих, що внаслідок вибуху на ярмарку є постраждалі, підбіг до місця  події і почав надавати першу домедичну допомогу, розмовляти з потерпілими, жартувати, щоб вони не втрачали свідомість.

фото: медіа-центр Міноборони
фото: медіа-центр Міноборони

«До блискавичних рішень та упевнених дій в екстремальних ситуаціях хлопцю не звикати. Адже, упродовж двох років він проходив службу в одному з піхотних підрозділів, брав участь у проведенні Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Зокрема, військова частина у якій він проходив службу захищала підступи до міста Авдіївка. У піхоті старший солдат Андрій Алямський виконував обов’язки військового парамедика. Майже щодня мав справи із кульовими пораненнями, мінно-вибуховими травмами, опіками тощо. Тому не розгубився, коли побачив постраждалих від вогню цивільних та кинувся надавати допомогу», - повідомили у медіа-центрі Міністерства оборони.

фото: медіа-центр Міноборони
фото: медіа-центр Міноборони

Андрій Алямський, уродженець Миколаївської області, з квітня 2015 року перебуває у лавах Збройних Сил України. Зараз Андрій проходить службу на Львівщині у складі артилерійської навчальної частини 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 16:11 :00